Basında Jinsei

Fatma Tas
Prof. M. Erdogan
Ender Saraç & Jinsei
Fox Haber
Vj Bülent
Mehmet Ali Erbil - Jinsei
Kanal 9 Tanitim
Ozan Orhon
Gökçe Özyol
Nurseli Idiz - Ozan Orhon
Nurseli Idiz
Dr. Mehmet Öz
Selim Seker
Ugur Dündar Haberler
Termal Kamera Görüntüleri
Euro Trend
Desifre Elektro manyetik zararlar
Cine5 Video

Basında Çıkmış Başlıca Haberlerimiz

Müşteri Yorumları Uyarı

Jinsei Yönetim

Sayfada bulunan tüm yorumlar müşterilere aittir. Ürünlerin sonucu kişiden kişiye değişebilir ve yazılan yorumlar yazan kişinin sorumluluğundadır. Jinsei'nin iade süreci 30 gündür ve bu süreç içerisinde etkisini görmediğiniz taktirde iade edebilirsiniz.

ALİ EKREM UYANIK

JİNSEİ KOLYEYİ KULLANAN VE BU KOLYEDEN MEMNUN VE MUTLU OLAN BİRİSİ OLARAK İKİNCİ KEZ YORUM YAPMAYI BİR İHTİYAÇ DUYDUGUM İÇİN YAZIYORUM. ÞAHSIMA TEL İLE ARAMA YAPANLARIN SAYISINI HATIRLAMIYORUM. BANA SORULAN SORUDAN BIRTANESİDE BU FİRMA İLE BİR BAGLANTIM OLUP OLMADIGI SORUSUDUR, BENİM BU FİRMA İLE SADECE MÜÞTERİ OLARAK BAGLANTIM OLMUÞTUR VE BEN BU JİNSEİ KOLYE SAYESİNDE ACIDAN VE HUZURSUZLUKTAN KURTULDUM BUNDAN DAHA İYİ VE BÜYÜK MUTLULUK VARMIDIR SİZCE BEN BU MUTLULUGUMU VE AGRISIZ GÜNLERİMİ YAÞADIKCA BURADA YORUMLARIM EKSİK OLMAYACAKTIR. BENİM YORUMUM SAMİMİ VE YAÞADIKLARIMDIR. ÞİRİN GÖRÜNMEYE İHTİYACIM OLMAMIÞTIR. SAYGILARIMLA.

Turgut Yaşa

Benim anksite panik atak ve kronik ürtiker rahatsızlıklarım vardı 5 yıl kadar panik atak tedavisi gördüm tabi bi dünya ilaç kullandım kronik ürtikerim için 2 günde bir ilaç alıyordum zaman zaman ataklar yaşıyordum artık ilaç içmekten ve atklarlar yorulmuştum internette dolaşırken jinsei reklamını görüp içeriğini inceledim ilk anda tabi biraz tedirgin yaklaştım bu kadar terapve ilaç'ın yapamadığını bu kolyemi yapacak dedim kndi kendime ama kaybedecek bir şeyim yoktu denmeye karar verdim sitedeki bir kaç yorumcu arkadaşla görüştükten sonra siparişimi verdim kullanmaya başladıktan bir kaç gün sonra etkisini görmeye başladım stres panik atak ve kronik ürtiker için artık ilaç kullanmıyorum gerçekten arkadaşlar ben çok büyük faydasını gördüm eşimede aldım bir adet baş ağrısı nedeniyle kendiside çok memnun ağrı atakları kesildi bu kolyenin bir diğer faydası denge ve enerjinizi ortaya çıkarması gün boyu yorulma nedir bilmiyorum arkadaşlar bu yorumları reklamasyon için değil gerçekten bu sıkıntıları çaekan arkadaşlara tavsiye amaçlı yazıyorum eşekten düşeni eşekten düşen anlar allah kimseye bu sıkıntıları vermesin çok zor bu ürünü bizlerle tanıştıran herkesten allah razı olsun mutlaka deneyin faydasını göreceksiniz.

Necati Þenol

6 ay önce kolyeyi edindikten itibaren vücudum hamken bile anlık performans gerektiren zorlama hareketlerde nefesim daralmadı, küçük eşyaları yer değiştirirken olduğundan daha hafif ve rahat hissetmemi sağladı . geçtiğimiz anneler gününde de anneme hediye ettiğim kolye sayesinde 10 yılı aşkın zamandır dizlerinde yürüyüşünü engelleyen titremeler neredeyse yok oldu ve hareket imkanı arttı. bugün de daha önce çevremde deneme yaptığım 3 kişinin isteği üzerine onlara kolyeyi edindirdim.

Burhan Doruk

mrb ben özel bir şirketin çağrı merkezinde çalışıyorum günde yüzlerce insanla konusup derlerini çözmeye çalısıyorum haliyle stres baş agrısı miğrende ortaya cıkmıyo değil aralık 2011 de jinsei kolyeyi aldım hayatım değişti diyebilirim o kadar yoğunlujta başım agrımıyo bu ürüne minnetarım...

SÜLEYMAN BİLGEÇ

2010 yılı Haziran ayında kızımın migren atağı başladı, özel durumu nedeniyle ağrı kesici herhangi bir ilaç alamamaktaydı. çaresiz kalmıştık, internette migren ile ilgili alternatif tedavi yöntemlerini araştırırken bir rastlantı sonucu Jinsei kolyeyi fark ettim, bir ümit diye hemen sipariş verdim, kısa sürede geldi, hemen kızımın boynuna taktım, 2-3 gün içinde etkisini hissetmeye başladık, yaklaşık 15 gün kadar dayanılmaz acılar çeken kızımın ağrılarının hissedilir derecede azaldığını, 3 günden sonra da tamamen geçtiğini gördüm.